מוצרים

Goelst תציב אתכם במסלול הנכון. בחרו בסוג המסילה על פי הבדים, הסגנון וסוג הוילון שברצונכם להתקין. בחרו שיטת תפעול. אין שילוב שאינו אפשרי.

בלי קשר לבחירתכם, כל המסילות לוילונות של Goelst מיוצרות מאלומיניום באיכות הגבוהה ביותר ומצוידות בגלגלי הרָנֶר השקטים ביותר ובהפעלה חלקה.


מסילות לוילון בתפעול ידני

מסילות לוילונות 2102 מסילות לוילונות 4600 מסילה לוילון 4700 מסילות לוילון 2900

מסילות לוילונות להסטה ידנית של Goelst זמינות בשלוש קטגוריות: מסלול וילון צר, מסלול וילון רחב ומסלולים המיועדים למספר וילונות.

בהתאם למראה ולמשקל הוילונות שלכם, תוכלו לבחור מהסוגים הרבים של מסלולים צרים או רחבים.

המסלולים המיועדים למספר וילונות מורכבים משניים עד שלושה מסלולים מקבילים לחלוטין ביחידה אחת יחידה. זהו פתרון מושלם לשילוב למשל וילונות קלילים ושקופים עם וילונות כבדים יותר.

 

הורד את חוברת מסילות לוילון בתפעול ידני (צרות)

 

הורד את חוברת מסילות לוילון בתפעול ידני (רחבות)

מסילה לוילון להסטה בעזרת חוט משיכה

מסילות לוילון בתפעול עם חוט 5100 מסילות לוילון בתפעול עם חוט 5300 מסילות לוילון בתפעול עם חוט 5600 מסילות לוילון בתפעול עם חוט

מסילות לוילונות שמוסטים בעזרת חוט משיכה הן פתרון אלגנטי שמבטיח הסטת וילונות שקטה וחלקה. המסילות זמינות במספר סוגים ומתאימות לוילונות קלים או כבדים. מערכות המסילה ניתנות לכיפוף על ידי המומחים שלנו ואפשר להתאימן לכל צורה או חלל.

מערכות מסוימות כגון מסלולים ל: וילונות רומאים, וילונות פנלים או פרגודים, ניתנות גם הן להסטה בעזרת חוט משיכה.

 

הורד את חוברת מסילות לוילון בתפעול עם חוט

מסילות וילון חשמלי

מסילות לוילונות חשמליים 6200 וילונות חשמליים Nice RF וילון חשמלי מסילות לוילונות חשמליים

לגימור היוקרתי והיעיל ביותר מערכות וילון חשמלי הן הבחירה המתבקשת. המערכות החשמליות ניתנות להפעלה על ידי שלט רחוק הפועל באמצעות אינפרא אדום או בטכנולוגיית RF, אבל ניתן גם לחברן למערכת אוטומציה ביתית.

להסטת הוילונות על ידי שלט רחוק יתרונות רבים. בעזרתו ניתן לתפעל בקלות חלונות שאינם נגישים, כגון סקיילייט או חלונות שממוקמים גבוה. בנוסף על כך וילון חשמלי הוא פתרון חיוני ויעיל לבעלי מוגבלויות תנועה. ולסיום, וילונות חשמליים ניתנים להפעלה גם בעת היעדרותכם, להדמיית נוכחות אנשים. תוספת מַשרת-ביטחון לאמצעים שאתם נוקטים נגד פריצה. האפשרויות האטרקטיביות כוללות גלגלי רנר נתיקים שמשתחררים במצבי חירום (PRS) ומאפשרים על ידי כך הפעלה ידנית.

 

הורד את חוברת מסילות לוילונות חשמליים

מסילת פרגוד / מסילת וילון בית חולים

מסילת  פרגוד / מסילת וילון בית חולים 4100 מסילת  פרגוד / מסילת וילון בית חולים 4100 מסילות לוילונות מחיצה בתאי עבודה / בתי חולים 5100 מסילת  פרגוד / מסילת וילון בית חולים

מערכות מסילת פרגוד של Goelst מעוצבות במיוחד עבור מגזר הבריאות והן התקן בתעשייה זה שנים. המסילה משמשת בדרך כלל להפרדה בין מיטות בבתי חולים ובמוסדות בריאות אחרים, אבל ניתן להשתמש בה להפרדה גם בסביבה תעשייתית בין עסקים ואפילו בבתים פרטיים.

ניתן לצַיֵיד את המערכת במנגנון התנתקות אוטומטי במצבי עומס כדי לענות על דרישות תקנים למניעת פגיעה עצמית וכמובן, מסלולי הפרגודים שלנו ניתנים להפעלה ממונעת. כמו כן ניתן לשלב במערכת אביזרים שימושיים כגון מִתלים וּוָוים להזנה תוך-ורידית וחבקי וילונות.

 

הורד את חוברת מסילת פרגוד / מסילת וילון בית חולים

ממערכות וילון רומאי

וילונות רומאים 7400-E וילון רומי 7400 וילונות רומאים 7800 וילונות רומאים

בין אם בשימוש כמערכת בפני עצמה או בשילוב עם וילונות רגילים, וילונות רומאים מוסיפים חמימות וסגנון לכל חדר. התנועה האנכית של הוילונות אידיאלית לחסימת מראות מסוימים, לעצירת מבטים סקרניים של עוברים ושבים או להצללה יעילה של החדר.

וילונות רומאים גם חסכוניים בשטח. הם מותקנים בדרך כלל בתוך גומחת החלון, כך שאינם תופסים שטח קיר.

מערכות וילון רומאי של Goelst מתאימות לכל סוגי הבדים וניתן להפעילן בעזרת חוט, שרשרת או בהפעלה חשמלית. ניתן לנעול את הוילונות בכל גובה רצוי. פונקציה חצי אוטומטית אפשרית גם היא: הוילון יורד אוטומטית לאחר תנועת משיכה אחת קצרה.

 

הורד את חוברת מערכות וילון רומאי

מערכות עבור וילונות פנלים

וילונות פנלים וילון פנל מערכות לווילונות פנלים  7330 וילון יפני

המערכות עבור וילונות פנלים של Goelst מזמינות אתכם לחשוב באופן יצירתי: בין אם ברצונכם להלביש חלונות באופן מרשים, ליצור מחיצה בחדר או לחלק שטח ארון, וילון פנל הוא תמיד פתרון גמיש ומסוגנן. בנוסף על כך הפנלים השטוחים עושים צדק עם כל עיצוב טקסטיל שברצונכם להציג.

ניתן להשתמש בפנלים של Goelst כיחידות בודדות ועצמאיות או לחבר אותם. וילונות פנלים מחוברים ניתנים להפעלה חשמלית, בעזרת חוט משיכה או באמצעות מוט לוילון.

 

הורד את חוברת מערכות עבור וילונות פנלים

וילון אמבטיה-מסילות לוילונות אמבטיה

מסילות לוילונות אמבטיה 4100 מסילות לוילונות אמבטיה 5100 וילון אמבטיה מסילות לוילונות אמבטיה 4200

במגזרים רבים, כגון שירותי הבריאות, וילונות אמבטיה שניתנים להסטה חלקה אינם רק רצויים, אלא אף חיוניים מטעמי בטיחות, נוחות ויעילות. מסיבה זאת מסילות וילון אמבטיה של Goelst מיוצרות במיומנות ובקפידה מפיסת מסילה אחת יחידה, כולל הכיפופים. הפרופיל הרציף מאלומיניום שמגיע עם אביזרים עמידים במים, מבטיח הסטה שקטה וחלקה תמיד של וילונות האמבטיה, למשך שנים רבות.

התקנה יציבה של מסילה זו קלה ביותר בעזרת אביזרי ההרכבה המצורפים.

 

הורד את חוברת מסילות לוילונות אמבטיה

מערכות המיועדות ל: סקיילייט / סגירת מרפסת / סגירת חורף מקורה

סקיילייט / סגירת מרפסת / סגירת חורף מקורה מערכות סקיילייט / סגירת חורף / חדרי שמש 6500 מערכות סקיילייט / סגירת חורף / חדרי שמש 6700 סקיילייט / סגירת מרפסת / סגירת חורף מקורה

מרפסות מקוּרות, סקיילייט וחללים אחרים בעלי גג שקוף דורשים פתרונות ייחודיים. לעתים קרובות קשה להגיע אליהם והם בעלי צורות יוצאות דופן או זוויות מאתגרות. ובכל זאת, ייתכן וברצונכם לחסום בהם את אור השמש, לווסת את מידות החום או לשפר את האקוסטיקה.

המערכות של Goelst יספקו פתרון בכל המקרים האלה. ביכולתה של Goelst לספק מערכות לכל צורה או זווית חלון. המערכות חשמליות וניתן להפעילן באמצעות שלט רחוק או לחברן למערכת אוטומציה ביתית.

 

הורד את חוברת מערכות סקיילייט / סגירת חורף / חדרי שמש

מערכות לתליית תמונות

מערכות לתליית תמונות מערכות לתליית תמונות מערכות לתליית תמונות מערכות לתליית תמונות

בעסקים רבים, אך במידה גוברת והולכת גם בבתים פרטיים, קישוטי קירות מוחלפים, מוזזים או מסודרים מחדש בקביעות. התוצאה לרוב היא קיר שבו חורים רבים. בעזרת המערכות לתליית תמונות של STASהחלפת פריט מתבצעת ללא כל קושי. והקירות נותרים ללא פגע.

מערכת לתליית תמונות מורכבת ממסילת תמונות ניטרלית ומכבלים וּוָוים תואמים. המסילה מותקנת על הקיר או על התקרה. הכבלים נתלים אז במסילה ואת הווים על הכבלים ניתן להחליק לגובה הרצוי. הפעולה האחרונה פשוטה וכוללת את תליית האובייקטים על הווים. אין צורך בתכנון מסובך או מדידות, תוך כדי התקנה תוכלו לכוון את המיקום לרצונכם. לחיזוק האפקט ניתן לצַיֵיד את המערכות שלנו בגופי תאורת לֶד או הלוגן, ולהאיר ליתר הדגשה פריטים אהובים.

בקיצור: מערכות לתליית תמונות הן פתרון ניטרלי, אלגנטי וגמיש ביותר לעיצוב קיר סטטי. והחלק הטוב ביותר: קנייה אחת, ואתם מסודרים לכל החיים.

 

הורד את חוברת מערכות לתליית תמונות

מערכת קפלים

מערכת קפלים מערכת קפלים מערכת קפלים

מערכת הקפלים אינה מערכת מסילה, אלא תוספת למסילה. טכניקת הקפלים הייחודית יוצרת וילונות מרהיבי עין בעלי קפלים אחידים, מראה יוקרתי שניתן למצוא בכל העולם בבתי מלון, יאכטות וגם בבתים פרטיים.

במערכת הקפלים ניתן להשתמש בשילוב עם מערכות וילונות בהפעלה ידנית, חשמלית או בעזרת חוט משיכה.

 

הורד את חוברת מערכת קפלים
ARA

AR

AT

AU

BE

BR

BG

CA

CH

CL

CN

CO

CZ

DE

DK

EE

ES

FI

FR

GR

HK

HR

HU

ID

IE

IN

IL

IT

JP

KR

LV

LT

MX

NL

NO

NZ

PL

PT

RO

RU

RS

SE

SG

SI

SK

TH

TR

UA

UK

USA

VN

ZA